- Výjimečná měkká podrážka bez výztuhy – bota se snadno přizpůsobuje pohybům nohou (děti v této fázi často ohýbají nohu v různých směrech a staví ji ve tvaru vnitřního oblouku)
- Díky tenké podrážce noha dítěte cítí zem- pomáhá to naučit se chodit
Boty STEP UP zůstaly navrženy speciálně pro děti, které se učí chodit. Jejich speciální design navazuje na tvar a požadavky chodidel dětí v této fázi vývoje.
Na rozdíl od série Play/Xplorer jsou určeny na mírně pozdější fázi učení chůze (tzn. pro děti, které již chodí samy).
Pro děti, které již dobře chodí samy, doporučujeme sérii I-walk.
Boty ze série STEP UP jsou navrženy speciálně pro děti, které se učí chodit, které přecházejí z lezení na chůzi a dělají první kroky.
Ve firmě BOBUX věříme, že holá noha je pro dítě to nejlepší.
Při navrhování obuvi se pokoušíme co nejlépe reprodukovat prostředí holého chodidla.
To je důvod, proč jsou naše boty tak lehké, měkké a nemají stahování ani paty - děti zapomínají, že je mají na nohách.





Boty byly vyrobeny ručně z přírodní kůže nejvyšší kvality.
Kůže dýchá a snižuje pocení chodidla, díky čemuž je zábava, chození a běhání v obuvi Bobux pro děti příjemné.
Garbovaná a barvená kůže bez použití škodlivých látek (prohlédni si kontrolní certifikáty a výsledky laboratorních testů)
Obuv chránící správný vývoj dětské nohy
Obuv označená znakem ZDROWA STOPA (ZDRAVÁ NOHA) má pozitivní posudek
Ústavu kožedělného průmyslu v Lodži – Pobočka v Krakově